Greedfall - wojownik walczy z czworonożnym stworem

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Twórcy GreedFall odnieśli się do sprawy next-genowej aktualizacji dla subskrybentów PS Plus

GreedFall ma otrzymać już jutro next-genową aktualizację. Wielu zadawało pytanie odnośnie tego, czy posiadacze gry z PS Plus również ją dostaną. Niestety, twórcy nie przewidzieli takiej możliwości.

Dla przypomnienia wczoraj informowaliśmy między innymi na temat next-genowej aktualizacji GreedFall na konsolach PS5. Choć przedstawiciele studia Spiders chętnie odpowiadali w komentarzach na zadawane pytania, z jakiegoś powodu pomijali to o otrzymaniu patcha za darmo przez posiadaczy gry z abonamentu PlayStation. Jak mogliście przeczytać w poprzednim akapicie, te osoby takowego nie otrzymają, a przynajmniej bez uiszczenia stosownej opłaty.

Przeszukując pozostałe komentarze na Twitterze nie natrafiliśmy na dodatkowe informacje odnośnie tej sprawy. Na ten moment w PS Store też brakuje chociażby ewentualnej ceny wersji na piąte PlayStation. Czyżby trzeba było zakupić całą grę ponownie w wersji na PS5? Cóż, bardzo możliwe. Wszystkiego na ten temat powinniśmy się dowiedzieć już jutro, ponieważ wtedy ma zadebiutować wspomniany update.

Przypominamy, że także 30 czerwca premierę będzie mieć GreeFall Gold Edition, które zawiera wszystkie wydane DLC i wspomniany patch. To świetna okazja, by rozpocząć swoją przygodę z tym open worldem RPG. Jeżeli nie mieliście jeszcze okazji zagrać np. dzięki PS Plus albo nie słyszeliście wcześniej o tym tytule, może zachęci Was poniższy zwiastun:

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się