Forza Horizon 4 - zrzut ekranu

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

1 komentarz

Koniec nowych samochodów do Forza Horizon 4. Gracze nie zostaną jednak z niczym

Gracze Forza Horizon 4 muszą szykować się na brak nowych samochodów. Twórcy potwierdzili, że skupiają się na piątej odsłonie serii. W zamian przygotowano odświeżone tryby rozgrywki.

Playground Games zasypuje nas masą ciekawostek o Forza Horizon 5. Jeśli jesteście fanami serii, z pewnością już szykujecie się na wiele godzin świeżej rozgrywki. Do premiery FH5 pozostało jednak parę miesięcy. Niestety, jeśli mieliście nadzieję, że FH4 otrzyma do tego czasu jeszcze wiele nowych samochodów, możecie się rozczarować.

Starszy Producent z Playground, Tom Butcher, potwierdził, że studio wstrzymuje wprowadzanie samochodów i zupełnie nowych trybów do czwórki. Gracze w zamian otrzymają zawartość z poprzednich serii, która zostanie wzbogacona o funkcje dodane w poprzednich aktualizacjach.

Ponieważ premiera Forza Horizon 5 jest naszym priorytetem w ciągu najbliższych kilku miesięcy, wprowadziliśmy pewne zmiany w comiesięcznych aktualizacjach serii Forza Horizon 4. Począwszy od aktualizacji serii 38, gracze, którzy dobrze znają grę, zobaczą powrót zawartości z serii od 7 do 32.

Choć nie planujemy dodawać zupełnie nowych samochodów i funkcji w ciągu najbliższych miesięcy, powinniście mieć sporo zabawy przy powracaniu do tych momentów i sprawdzaniu, jak sobie z nimi poradzicie za drugim razem.

– powiedział Tom Butcher w odcinku Forza Monthly na czerwiec 2021

Można się było tego spodziewać. Niemniej chyba lepiej, żeby Playground skupiło się na nowej odsłonie serii. Oczekiwania wobec Forza Horizon 5 są ogromne i miejmy nadzieję, że deweloperzy dostarczą nam bardzo dobry pod względem jakości i grywalności produkt.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się