DoGRYwka - Triss Merigold, żołnierz z Battlefield 6 i główny bohater Days Gone na motocyklu

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

DoGRYwka – Battlefield 6 to nie Battlefield 6, nowe zabawki redańskiej armii w Wiedźmin 3 i 670 zombie w Days Gone

Dzisiaj dowiedzieliśmy się wielu ciekawych informacji na temat zbliżającego się pokazu Battlefield 6. Nie obyło się bez plotek, a w jednej z nich była mowa o niepełnym cross-playu w grze. Możliwe, że otrzymamy tego potwierdzenie na środowym pokazie, o którym w końcu otrzymaliśmy kolejne informacje.

Mieliśmy też tę przyjemność napisać o łącznie trzech naprawdę dobrych modyfikacjach do kochanych przez Polaków produkcji. Mowa tutaj między innymi o jednym z pierwszych modów do Days Gone, który znacznie podniesie poziom trudności. Dwa kolejne to oczywiście fanowskie rozszerzenia do Wiedźmina 3. Niestety, okazuje się, że twórcy tego polskiego hitu mają ogromne problemy z powodu premiery Cyberpunka. Zagraniczny akcjonariusz chce dymisji części zarządu CD Projektu.

Warto też zainteresować się Bleak Faith: Forsaken, czyli mrocznym połączeniem Dark Souls z elementami znanymi z serii Assassin’s Creed. Na łamach naszego serwisu pisaliśmy jeszcze o wielu innych, ciekawych newsach, dlatego sprawdźcie, czy czegoś przypadkiem nie przegapiliście.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się