nowe gry Days of Play 2021 - grafika nowe gry

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Tagi: ,

Szykujcie się na tydzień mocnych premier na PS4 i PS5. Oto lista

Na konsole PlayStation zmierzają nowe gry. PS4 i PS5 wzbogacą się o aż 9 świeżutkich tytułów, w tym kilka głośnych i wyczekiwanych produkcji.

Posiadacze PlayStation zdecydowanie nie mają czasu na nudę. Co tydzień na konsole PS4 i PS5 wychodzą nowe gry i nie inaczej będzie tym razem. Nadchodzące dni przyniosą ze sobą aż 9 propozycji.

8 czerwca debiutują aż trzy gry. Chivalry 2, Neptunia ReVerse i The Elder Scrolls Online (w wersji na PS5) zagwarantują Wam wiele godzin zabawy. Frajdę odnajdą tu gracze preferujący samotną rozgrywkę, jak i ci angażujący się w sieciowe aktywności.

Kolejny dzień premier będzie nieco spokojniejszy. 9 czerwca gracze będą mogli zapoznać się z relaksującym Alba: A Wildlife Adventure. Tytuł ten zadebiutował w zeszłym roku na PC i przyjął się bardzo ciepło.

10 czerwca to dzień remasterów i kolorowego indyka. Zagramy w Chicory: A Colorful Tale, Final Fantasy VII Remake Intergrade i Ninja Gaiden Master Collection. Ostatnich dwóch pozycji chyba nie trzeba nikomu przedstawiać, a pierwsza to wyjątkowo ciekawa gra dla fanów indie.

Tydzień premier zamykamy wyjątkowo mocno. 11 czerwca ukaże się wyczekiwana bijatyka Guilty Gear Strive i nie mniej wyczekiwane Ratchet & Clank: Rift Apart. Obie gry są zdecydowanie warte Waszej uwagi, jeśli odpowiada Wam ich stylistyka i gameplay.

Pora naładować pady, zwolnić miejsce na dysku i przygotować się na intensywny tydzień. Jeśli tym razem nie znaleźliście nic dla siebie, rzućcie okiem na zestawienie najciekawszych czerwcowych premier. Kto wie, może nadchodzące tygodnie przyniosą debiut, która Was zainteresuje?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się