Wiedźmin 3 - dialog Geralta i Triss w porcie

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Wiedźmin 3 dostał mod, dzięki któremu rozmowy w grze to czysta przyjemność

Powstała modyfikacja do Wiedźmin 3: Dziki Gon, która wprowadza automatyczne odtwarzanie dialogów. Gra zapozna nas z każdą opcją dialogową i spyta o wybór tylko, gdy będzie taka potrzeba.

Nie wiem, czy tylko ja tak robię, ale podczas posiedzeń przy trzecim Wiedźminie zawsze staram się zapoznać ze wszystkim, co mają mi do powiedzenia NPC. Nie było wyjątku, żebym cokolwiek pominął. Okazuje się, że powstała modyfikacja specjalnie dla taki ludzi jak ja. Dzięki Automatic Dialog Picker wszystkie opcje dialogowe będą wybierały się automatycznie.

Zostaniemy poproszeni o decyzję kwestii Geralta tylko w sytuacji, gdy naprawdę będzie taka potrzeba. Po instalacji tego moda przy większości rozmów nie zobaczymy już interfejsu związanego za wybór odpowiedzi. Ten wyświetli się tylko, gdy gra będzie naprawdę od nas tego wymagać. Jak informuje Aeltoth, twórca omawianej modyfikacji:

Mod jest dość prosty, podąża za następującymi zasadami za każdym razem, gdy pojawia się menu dialogowe: Najpierw odtwarza wszystkie opcjonalne dialogi, potem dialogi questów, ale tylko tam, gdzie jest tylko 1 dostępny wybór, a następnie, jeśli nic nie pozostało, automatycznie zakończy rozmowę.

– informuje Aeltoth na stronie modyfikacji Automatic Dialog Picker

Automatic Dialog Picker możecie pobrać stąd.

Nie jest to pierwsza modyfikacja, która dotyczy zmian w konwersacjach w Wiedźmin 3: Dziki Gon. Jeszcze niedawno poruszaliśmy temat moda, który znacznie zwiększał wielkość interfejsu podczas dialogów w grze. Bez wątpienia i ta może się przydać graczom, szczególnie tym z małą przekątną ekranu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się