PS Plus wrzesień 2021

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Ostatnia chwila, aby zgarnąć tani PS Plus. Wkrótce koniec wielkich promocji

Macie ostatnią chwilę, aby zgarnąć tani abonament PS Plus. Wkrótce zakończą się spore promocje z okazji Days of Play 2021.

Od ponad dwóch tygodni trwa wydarzenie Days of Play 2021. Dzięki niemu możemy zgarnąć wiele gier w dobrej cenie. Dodatkowo Sony zadbało o promocje na PS Plus w wybranych elektromarketach i PlayStation Store.

Days of Play dobiegają jednak końca. Możemy skorzystać z promocji tylko do 9 czerwca, więc jeśli zależy Wam na rocznej subskrypcji PS Plus w korzystnej cenie, macie ostatnią chwilę na jej zakup.

Tani abonament PS Plus zgarniecie w następujących sklepach:

W tym miejscu warto też przypomnieć, że możemy już pobierać gry z czerwcowej oferty PlayStation Plus. Subskrybenci usługi zyskali dostęp do trzeci ciekawych produkcji:

  • Virtua Fighter 5: Ultimate Showdown (PS4)
  • Star Wars: Squadrons (PS4)
  • Operation: Tango (PS5)

Jeśli spóźnicie się na promocje w elektromarketach, wpadnijcie do naszego działu z promocjami. Obecni i niedoszli Plusowicze znajdą tam często korzystne okazje, które pozwolą tanio aktywować lub przedłużyć abonament.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się