Spider-Man 2 Miles Morales

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Weteran Marvela wesprze Insomniac w pracy nad Spider-Man 2

Studio odpowiedzialne za Spider-Man 2 zyskało bardzo doświadczonego dewelopera. Dave Chlystek zasili szeregi Insomniac Games.

LinkedIn przyniósł świetne wieści fanom człowieka-pająka. Do Insomniac Games dołączył storyboardzista, Dave Chlystek. Artysta pracował wcześniej jako reżyser w Disney, a także jako storyboardzista w Marvel Studio i DreamWorks Animation. Może więc pochwalić się bardzo dużym doświadczeniem.

Chlystek najpewniej zajmie się wyczekiwanym Spider-Man 2 i/lub kolejnymi projektami Insomniac. Sequel Spider-Mana ma powstawać już od dłuższego czasu. Insomniac uraczyło nas pod koniec zeszłego roku spin-offem w postaci Miles Morales, który przyjął i sprzedał się świetnie.

Gracze ewidentnie nie mają dość gier o superbohaterach z rąk twórców Ratcheta i Clanka, więc należy się spodziewać, że prędzej czy później doczekamy się zapowiedzi drugiego Spider-Mana. Wiele osób uważa przygody Petera Parkera z 2018 roku za jedną z najlepszych produkcji ekskluzywnych na PS4 i trudno się dziwić. Oceny i sprzedaż tytułu mówią same za siebie.

Pozostaje tylko czekać na konkrety. Insomniac niedawno ukończyło prace nad Ratchet & Clank: Rift Apart, więc teraz może w spokoju zająć się rozwojem swojego kolejnego projektu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się