Wiedźmin 3 - dwójka żołnierzy redańskiej armii w nowych strojach

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Nowe zbroje dla redańskiej armii i nie tylko. Oto zestaw strojów dla wielu frakcji w Wiedźmin 3

Powstała modyfikacja Faction Appearance Projekt, która wprowadza do Wiedźmin 3: Dziki Gon nowy ubiór wielu frakcji, które spotkamy w grze. Autor wziął pod uwagę uwagę oryginalne lore, dlatego jest to dodatkowy powód, by zainstalować tego moda.

Wśród wiedźmińskiej społeczności znajdą się tacy, co wytykają serii gier z Geraltem niespójności z oryginalnymi książkami autorstwa Andrzeja Sapkowskiego. Między innymi dla takich osób powstało opisywane w tym artykule fanowskie rozszerzenie, które zmienia wizerunek wielu NPC napotkanych w świecie gry.

Scoutbr0, autor FAP, skupił się w swoim projekcie na dodaniu masy nowych ubiorów dla wielu frakcji lub poprawieniu niedoróbek ich wyglądu. Dotyczy to redańskiej armii, kościoła wiecznego ognia i zakonu płonącej róży. Twórca ma w planach wprowadzić zmiany wizerunku również dla żołnierzy Temerii. Bez wątpienia jest naprawdę różnorodnie, co możecie zobaczyć na poniższych screenach.

Wiedźmin 3 - czwórka żołnierzy redańskiej armii w nowych strojach
Wiedźmin 3 - dwójka żołnierzy redańskiej armii - porównanie
Wiedźmin 3 - kapitan i żołnierz redańskiej armii w nowych strojach

Faction Appearance Project możecie pobrać stąd.

Jeżeli spodobał się Wam opisywany w tym artykule mod do Wiedźmin 3: Dziki Gon, to mam dobrą wiadomość. Wasze uznanie powinien zdobyć także ten przywracający do gry strój Jaskra znany z drugiej części. Na szczęście mieliśmy już tę przyjemność o nim pisać, dlatego zajrzyjcie tutaj. Takie, drobne, kosmetyczne zmiany na pewno wpływają pozytywnie na immersję.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się