Horizon Forbidden West - zrzut ekranu

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

To jak będzie z lataniem w Horizon Forbidden West?

W Horizon Forbidden West może, ale nie musi pojawić się latanie. Twórcy zdradzili, że zdają sobie sprawę z licznych próśb graczy. Nie mogą jednak ani potwierdzić, ani zaprzeczyć, że Aloy wzniesie się w powietrze.

Prezentacja nowych przygód Aloy przyniosła tyle samo odpowiedzi, co pytań. Gra wygląda ślicznie, twórcy opowiedzieli trochę o rozgrywce, ale gracze ewidentnie nadal odczuwają niedosyt.

Deweloperzy z Guerilla Games udzielili wywiadu, w którym opowiedzieli trochę o grze i jej świecie. Padło pytanie o to, czy Aloy będzie mogła latać na grzbietach wybranych robo-dinozaurów. To jedna z najbardziej oczekiwanych przez graczy funkcji.

Okazuje się, że… może tak, a może nie. Guerilla wstrzymuje się od odpowiedzi, choć zdaje sobie sprawę z próśb fanów.

Jesteśmy świadomi, że ta funkcja (latanie – red.) jest bardzo, bardzo wysoko na liście życzeń wielu graczy, ale nie mogę niczego potwierdzić ani niczemu zaprzeczyć w tej sprawie. Mogę mówić tylko o tym, co jest w demo, które pokazaliśmy.

– powiedział Mathijs De Jonge w wywiadzie z HardwareZone

Raczej nie jest to odpowiedź, jakiej oczekiwaliśmy, ale daje pewną nadzieję na to, że latanie faktycznie znajdzie się w grze. Oczekiwania wobec Horizon Forbidden West są ogromne i nic dziwnego, że twórcy rozsądnie dawkują informacje o swoim nowym dziele. Pozostaje tylko czekać na kolejne konkrety od deweloperów.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się