Spider-Man patrzy w swoje lewo, żołnierz z Battlefield 2042 z shotgunem w ręku, ręka cała w karaluchach - kadr z polskiego Autopsy Simulator

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

DoGRYwka – BF2042 najgorzej ocenianą grą z serii, nowa produkcja w świecie Marvela i polski horror o sekcji zwłok

Battlefield 2042 od premiery nie ma łatwo. Gra zbiera dość mieszane oceny, a gracze i recenzenci okrzyknęli tę grę najgorszą z całej serii. Tak przynajmniej wynika z ocen produkcji z popularnych serwisów z recenzjami.

Zapowiedziano kolejną grę w uniwersum superbohaterskim Marvela. Tym razem padło na MMORPG. Za produkcję odpowiedzialne jest Dimensional Ink Studios. Wcześniej to studio tworzyło podobny tytuł dla bezpośredniej konkurencji – DC.

Rodzime Woodland Games podzieliło się w sieci trailerem Autopsy Simulator, czyli horroru opowiadającego o pracy przy sekcji zwłok. Ostrzegamy, abyście nie oglądali zwiastuna przy jedzeniu. Te oraz pozostałe newsy znajdziecie poniżej.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%