Twórcy odświeżonej trylogii Mortal Kombat proszą fanów o pomoc. Spójrzcie na te rewelacje

Mortal Kombat - Sub Zero vs czerwony ninja - PG
PC

Deweloperzy z Eyeballistic podzielili się w sieci nowymi informacjami na temat ich projektu odtworzenia pierwszych trzech odsłon Mortal Kombat w ramach Trilogy HD Remake. Studio prosi fanów o wsparcie w celu przeforsowania składanki u samego Warner Bros.

Tęsknicie za klasycznymi odsłonami Mortala? Tak się składa, że od kilku lat Eyeballistic tworzy we własnym zakresie odnowione pierwsze trzy części Jak widać, wiele miesięcy prac się opłacało, ponieważ studio ma nowe wieści do przekazania.

Planujemy pieczołowicie odtworzyć każdy szczegół każdego etapu i postaci w chwalebnym 3D. Oczywiście każde fatality, brutality, friendship i animality również będą tam obecne. Postacie i sceny przejdą lifting do rozdzielczości 4K i 60 klatek na sekundę dzięki mocy silnika Unreal Engine 5. Przerobimy nawet całą muzykę, nadając jej nowoczesne, filmowe brzmienie, wykorzystujące prawdziwe instrumenty.

– przekazało Eyeballistic na łamach DSOGaming

Spójrzcie tylko na poniższe screeny. Trzeba przyznać, że jest w ich pewna kiczowata moc, co jest oczywiście sporym plusem. Choć na pierwszy rzut oka poniższe ujęcia wyglądają jak wycięte z prawdziwych zdjęć, rzeczywiście są to modele 3D.

Mortal Kombat Rain vs Scorpion
Mortal Kombat - Scorion vs Raiden
Mortal Kombat - Liu Kang vs Baraka
Goro vs Baraka
Baraka vs Baraka
porównanie postaci
porównanie postaci - Sub Zero
Źródło: DSOGaming

Jeśli zrobiły na Was wrażenie powyższe screeny z odnowionego Mortal Kombat, możecie wesprzeć twórców, podpisując się pod petycją w tym miejscu. Dzięki temu pokażecie samemu Warner Bros., że ten nieoficjalny projekt budzi zainteresowanie wśród fanów tej kultowej serii bijatyk. Na dokładkę podrzucam także link do dema, które zostało wykonane na Unity 3D lub GameMakerze. Możecie je sprawdzić kompletnie za darmo, dlatego tym bardziej warto zwrócić na nie uwagę.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie