Nowe gry na PS4 i PS5 tego tygodnia. Trzy tytuły z zupełnie innych planet

Nowe gry na PS4 i PS5 - logo PlayStation na tle ujęcia z Solar Ash, gdy bohaterka skacze przez rozwalone miasto
PS4 PS5

Nowy tydzień, nowe gry na PS4 i PS5. W tym tygodniu zadebiutują aż 3 ciekawe produkcje, którymi warto się zainteresować. Znajdzie się coś dla fanów klasycznych brawlerów, platformówek 3D oraz latania statkami kosmicznymi.

Asterix & Obelix: Slap Them All! (PS4 – 2 grudnia) to chodzona bijatyka 2D, w której wcielicie się w najsłynniejszych Galów na świecie. Spróbujcie odeprzeć atak Rzymianów, Normalnów i wielu innych wrogów samemu lub w kooperacji.

Solar Ash (PS4 – 2 grudnia) przeniesie Was do fantastycznego świata z przepiękną otoczką graficzną wyjętą jak ze snu. Wcielacie się w Rei, która próbuje uratować świat przed zagładą „z ręki” czarnej dziury. Poza typowymi elementami platformowymi nie zabrakło również walk z bossami, co oczywiście również wymaga zręczności.

Chorus (PS4 – 3 grudnia) to przygoda, którą spędzicie zarówno w kosmosie, jak i na granicy wszelkiej egzystencji. Pokierujecie sterami samoświadomego statku, by zjednoczyć siły oporu i wyzwolić wszechświat. Rozwijajcie swój pojazd, niszczcie przeciwników i spróbujcie podołać wyznaczonemu zadaniu.

Powyżej oczywiście znajdziecie jedynie nowe gry tego tygodnia na konsole PlayStation. Zachęcam zainteresować się także innymi premierami na pozostałe platformy. Więcej na ich temat możecie przeczytać w tym miejscu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie