Upiorne maszkary w Wiedźminie 3 staną się jeszcze straszniejsze. Wystarczy mod

Wiedźmin 3 Dziki Gon - mod Horrid Undead - odnowiony wygląd potwora
PC

Znudził się Wam standardowy wygląd nieumarłych potworów w grze Wiedźmin 3: Dziki Gon? Oto modyfikacja specjalnie stworzona dla Was, która okryje stare tekstury niektórych z nich powiewem świeżości.

Trzecia odsłona growych przygód Geralta z Rivii ma już ponad 6 lat. Po takim czasie każdy mógłby chcieć spróbować nieco wpłynąć na wygląd produkcji. Dobrym pomysłem jest sięgnięcie właśnie po modyfikacje kosmetyczne, o których niejeden raz mogliście już przeczytać na łamach Planety Gracza.

Dziś przychodzę do Was z jeszcze jedną taką propozycją, tym razem skupiającą się na nieumarłych potworach m.in. na babach wodnych, utopcach, ogrowatych i wielu innych. Po instalacji te rzeczywiście będą wyglądać, jakby były martwe, choć od wielu lat umrzeć nie mogły i po prostu zgniły ze starości. Poniżej możecie znaleźć kilka przykładowych screenshotów ukazujących kreatury już po zmianach:

Wiedźmin 3 Dziki Gon - baba wodna z modyfikacji Horrid Undead
Wiedźmin 3 Dziki Gon - utopiec z modyfikacji Horrid Undead
Wiedźmin 3 Dziki Gon - Ghule z Horrid Undead
Źródło: NexusMods

Horrid Undead możecie pobrać stąd.

Jeśli interesują Was inne „kosmetyki”, jeszcze niedawno pisałem o 3 pięknych sukniach, w które możecie przystroić Triss i Yennefer. Elegancja, piękne motywy i przede wszystkim wpasowanie się w realia gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Wszystkie informacje o tych ubraniach znajdziecie w tym miejscu.

Michał Wieczorek
O autorze

Michał Wieczorek

Redaktor
Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie