Kombajny i krowy wygrały z Battlefield 2042 na Steamie

Kombajny i krowy wygrały z Battlefield 2042 na Steamie
PC

W ostatni weekend Farming Simulator 22 przyciągnął prawie dwa razy więcej graczy niż Battlefield 2042. Czyżby najnowszej grze studia DICE zaszkodziły informacje o niedoróbkach?

Spójrzcie proszę na poniższą infografikę, która przedstawia liczbę grających w wymienione tytuły. Od lewej możecie zobaczyć, że wczoraj najnowszy symulator farmy osiągnął prawie 90 tysięcy osób siedzących przy produkcji w tym samym momencie. To o prawie 40 tysięcy więcej niż w przypadku BF2042. Co ciekawe, od oficjalnych premier obu produkcji grami zainteresowało się w zasadzie tyle samo osób – blisko 105 tysięcy.

Strzelanka wydana pod szyldem Electronic Arts zadebiutowała jednak tak naprawdę nieco wcześniej, bo pierwsi gracze mogli w nią zagrać już 12 listopada, a w Farming Simulator dopiero 10 dni później.

Battlefield 2042 - Farming Simulator 22 - porównanie liczby graczy Steam
Źródło: Kotaku

Warto zaznaczyć, że w tym momencie sytuacja dotycząca liczby grających graczy nieco się zmieniła. BF2042 i FS22 w chwili pisania tego akapitu ogrywa ok. po 22 tysiące graczy z minimalną przewagą dla tego pierwszego tytułu.

Jak informuje SteamDB na Twitterze, ostatnio to właśnie Farming Simulator „zebrał swoje żniwa” na Steamie i króluje na szczycie listy sprzedaży. Zaraz za nim… właśnie Battlefield 2042, a podium zamyka rodzimy Cyberpunk 2077.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie