BioShock 4 to podobno Isolation. Logo gry i szczegóły w sieci

BioShock Infinite - grafika
PC PS5 Xbox Series Xbox Series S

Do sieci regularnie wyciekają informacje na temat BioShock 4. Doniesienia wskazują między innymi, że może będzie to tytuł ekskluzywny dla jednej z konsol. Teraz pojawiły się bardziej konkretne wieści o samej grze.

Nieznany wcześniej informator, Oops Leaks, udostępnił na swoim profilu na Twitterze dwa obrazki i kilka informacji na temat nowego BioShocka. Zamieścił między innymi logo, dzięki któremu wiemy, że gra ma nosić podtytuł Isolation. Jej zapowiedź miałaby mieć miejsce w pierwszym kwartale 2022 roku, a więc już za parę miesięcy. Dodatkowo ujawniono, że nowy BioShock skorzysta z silnika Unreal Engine 5.

BioShock 4 Isolation - logo
Źródło: Oops Leaks

Informator udostępnił również slajd z prezentacji pokazywanej 2K Games w chwili pitchowania gry. Oops Leaks zdradził, że BioShock 4 może zaprezentować dwa kontrastujące ze sobą miasta. Jedno ma być wolnym i bogatym miejscem rządzonym przez przedsiębiorcę, a drugie podziemną mieściną ściskaną żelazną ręką dyktatora. Obie lokacje ma dzielić granica, na której toczą się bitwy prowadzone między miastami.

BioShock 4 Isolation - slajd z prezentacji
Źródło: Oops Leaks

Oops Leaks nie ma na swoim koncie żadnych przecieków i nie jestem w stanie zweryfikować jego wiarygodności. Niemniej żadna z powyższych grafik nie pojawiała się wcześniej w sieci. Slajd z prezentacji studia Cloud Chamber i logo gry wyglądają zresztą dość wiarygodnie.

Na ten moment na powyższy przeciek należy patrzeć ze sporym dystansem. Jak już wspominałem, w tej chwili nie da się jednoznacznie stwierdzić, czy jest on wiarygodny.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie