Dziwny przeciek Resident Evil 4 Remake. Aktor pokazał jedną z postaci

Resident Evil 4 VR - grafika
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Resident Evil 4 Remake nie zostało jeszcze oficjalnie zapowiedziane, ale Capcom chyba nie ma się już z czym ukrywać. Do sieci wyciekła grafika koncepcyjna z gry.

O dziwo, jej udostępnienie nie jest dziełem żadnego informatora ani też anonimowego pracownika Capcom. Obrazkiem miał podzielić się znany z serii Resident Evil aktor głosowy, D.C. Douglas. Wcielał się on w Albera Weskera w paru odsłonach cyklu i to właśnie jego widzimy na grafice.

Douglas miał wysłać grafikę do ciekawskich fanów na Twitterze. Co więcej, rzekomo przyznał on również w trakcie transmisji na żywo, że wciela się w Weskera w Resident Evil 4 Remake. Po całym zajściu Douglas usunął swoje konto na Twitterze, najpewniej w obawie przed konsekwencjami ze strony Capcom. Nic nie wskazuje na to, że poniższa grafika nie jest autentyczna.

O istnieniu RE4 Remake wiemy od listopada zeszłego roku. Wtedy to z Capcom wyciekły dokumenty zdradzające istnienie tej gry, oraz wielu innych projektów. Wśród ujawnionych tytułów znalazło się też Dragons Dogma 2 i kilka niezapowiedzianych odsłon serii Resident Evil.

Zgodnie z niedawnym przeciekiem, remake RE4 miałby zadebiutować pod koniec przyszłego roku. Nie jest to jednak nic pewnego.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie