Marvel - grafika z logo

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Marvel dostanie kolejną, wielką grę. Wiemy, kto ją szykuje

Powstaje kolejna duża gra w uniwersum Marvel. Będzie to tytuł MMORPG, który przygotowują doświadczeni w gatunku deweloperzy.

Za tytuł odpowiada Dimensional Ink Studios, które pracowało nad DC Universe Online, czyli MMORPG osadzonym w uniwersum DC – potwierdza firma-matka studia, ENAD Global 7. Zespół miał wcześniej podejście do MMO w świecie Marvela, ale projekt został anulowany z uwagi na problemy finansowe zespołu. Najwyraźniej teraz powrócił do żywych.

Nie wiemy, czy gra będzie prezentowała podobne założenia, co DC Universe Online. We wspomnianym tytule możemy stworzyć własnego bohatera lub złoczyńcę. W trakcie zabawy spotykamy też bohaterów znanych z filmów i komiksów.

Data premiery MMORPG w uniwersum Marvel pozostaje tajemnicą. Firma-matka Dimensional Ink Studios twierdzi, ze plany jej rozwoju są długoterminowe i nie podaje nawet przybliżonej daty debiutu. Więcej szczegółów powinniśmy poznać w (miejmy nadzieję) niedalekiej przyszłości.

Niedawno w sieci pojawiły się doniesienia mówiące, że PlayStation ma przygotowywać MMO w świecie Marvela, które miałoby przypominać właśnie DC Universe Online. Nie ma jednak żadnych dowodów wskazujących, ze projekt Dimensional Ink ma powiązanie ze wspomnianymi plotkami.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%