Na The Game Awards 2021 zobaczymy wyjątkową zapowiedź

The Game Awards 2021 - grafika
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

W trakcie rozdania nagród The Game Awards 2021 zobaczymy wyjątkową zapowiedź. Prowadzący show Geoff Keighley podsycił oczekiwania graczy.

Keighley zdradził, że jedna z prezentacji powstaje od 2,5 roku. Niepotwierdzona produkcja może być wyjątkowo wyczekiwanym tytułem, choć póki co nie mamy nawet wskazówki co do tego, czym będzie. Niemniej czas powstawania zapowiedzi zwiastuje coś wyjątkowo ciekawego.

Właśnie zobaczyłem ostateczną wersję (zwiastuna – red. ) światowej premiery z The Game Awards, nad którą pracowaliśmy z deweloperem przez 2,5 roku.
Jestem naprawdę zaszczycony, że powierzono mi możliwość podzielenia się tą pracą z całym światem.

– napisał Geoff Keighley na Twitterze

Nie nastawiałbym się jednak aż nazbyt pozytywnie. Geoff Keighley słynie z wręcz przesadnego ekscytowania się zapowiedziami na każdym TGA i myślę, że podobnie jest w przypadku The Game Awards 2021. Choć z pewnością na gali pojawią się niespodzianki, na razie pozostają one jedną wielką niewiadomą.

Niedawno poznaliśmy pełną listę nominacji do TGA 2021. Wśród najczęściej wyróżnianych tytułów znalazły się takie produkcje jak Deathloop, Marvel’s Guardians of the Galaxy, Ratchet & Clank: Rift Apart i Resident Evil Village. Zwycięzców poznamy 9 grudnia, kiedy to odbędzie się wręczenie nagród.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie