GTA The Trilogy Remastered
0 komentarzy

Dziwne odkrycie w GTA The Trilogy The Definitive Edition na PC związane z niewydaną wersją gry

GTA The Trilogy The Definitive Edition okazało się o wiele mniej dopracowaną kolekcją, niż wielu zakładało. Teraz jeden z internautów odkrył w „pecetowej” wersji sterowanie ze… smartfonów.

Rockstar nie ma ostatnio lekko, ale co może powiedzieć Groove Street Games?

GTA The Trilogy The Definitive Edition na PC to port z wersji mobile?

Nowe wydanie klasycznych odsłon serii Grand Theft Auto okazało się porażką. I to taką przez duże „P”. Gry cierpią na wiele problemów – z optymalizacją, bugami oraz tymi wywołanymi na skutek dziwnych decyzji projektantów. Rockstar obiecał naprawę sytuacji.

Oczywiście nie wszystko stracone, gdyż na początku 2022 roku spodziewamy się wydania wersji mobilnej. Ta, o ile zostanie odpowiednio dopracowana, może nieco uratować honor Groove Street Games. Deweloperzy specjalizują się w końcu w wersjach na smartfony i tego typu urządzenia. Ostatnio mogliśmy zobaczyć, jak może wyglądać „mobilny” remaster GTA.

Teraz pojawiły się nowe informacje. Odpowiada za nie dataminer Vadim M., który kilkukrotnie już donosił o tym, co wygrzebał z plików „pecetowej” wersji. Tym razem dokopał się do widgetu wyboru kontrolek sterowania dotykowego. Jego zdaniem jest to kolejny dowód na to, że wszyscy tak naprawdę gramy w port z mobile.

Tutaj byłbym jednak sceptyczny. Inna sprawa, że nowe odkrycie ponownie pokazuje to, jak niedbale legendarne gry zostały potraktowane. Deweloperzy pozostawili w plikach mnóstwo rzeczy, które nie powinny się tam znaleźć, co tylko dowodzi, że cała kolekcja mogła być robiona w pośpiechu, bez „zbędnego” zwracania uwagi na szczegóły.

Jeżeli również staracie się znaleźć w całej tej sytuacji jakieś pozytwy – zapraszamy do naszego zbioru najlepszych memów z odświeżonego GTA!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%