DoGRYwka - konsola Xbox Series X, logo PS Plus, konsola PS5

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

DoGRYwka – gry z PS Plus na lipiec, Phil Spencer o następnym modelu Xbox, strategia PlayStation na kupowanie studiów

To już dziś! Oficjalne ogłoszenie oferty PS Plus lipiec 2021 miało miejsce po godzinie 17:30. Gracze już za kilka dni otrzymają dostęp do 3 kolejnych, świetnych tytułów. Nie zabrakło zaskoczeń.

Dzisiaj mogliśmy dla Was napisać o ciekawym podejściu PlayStation i Xbox w sprawie przejęć studiów deweloperskich. O Philu Spencerze mogliście usłyszeć nawet dwukrotnie, ponieważ szef działu Gaming w Microsoft podzielił się także wizją firmy w temacie następnego modelu konsoli.

Bez wątpienia jednymi z gorętszych wiadomości były też te o nowych, nadchodzących grach. Polskie Bloober Team nawiązało współpracę z Konami. Czyżby rzeczywiście krakowscy deweloperzy mieli pracować nad nowym Silent Hill? Nie zabrakło innych gorących newsów, dlatego sprawdźcie, czy czegoś przypadkiem nie ominęliście.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się