Wiedźmin 3 - Geralt walczy z potworem w kanałach

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

CD Projekt RED dementuje plotki na temat pokazu next-genowego Wiedźmina

Przedstawicielka CD Projekt RED poinformowała o niepojawieniu się next-genowej wersji gry Wiedźmin 3: Dziki Gon podczas eventu WitcherCon.

Jeszcze niedawno informowaliśmy Was o poszlakach, które sugerowały pokazanie next-genowej wersji Wiedźmin 3: Dziki Gon podczas nadchodzącej imprezy WitcherCon. Nie musieliśmy długo czekać na sprostowanie tych informacji. Poniżej możecie przeczytać oświadczenie wydane przez Martę Piwońską, pełniącą funkcję PR Projekt Manager w CD Projekt RED.

Zaprezentowaliśmy pełny program nadchodzącego WitcherConu, którego pierwsza transmisja zaplanowana jest na 9 lipca na godzinę 19:00. W programie tym nie znajdzie się nowa edycja gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, wykorzystująca dodatkową moc konsol nowej generacji Xbox Series X i PlayStation 5 oraz komputerów PC.

– potwierdza Marta Piwońska PR Project Manager w CD Projekt RED

Bardzo dobrze, że doszło do takiego sprostowania jeszcze na ponad tydzień przed samym WitcherConem. Polskie studio musi w ostatnim czasie niezwykle pilnować swojego PR-u. Każde nieprzewidziane potknięcie mogłoby źle odbić się na wizerunku studia. Cóż, gdzieś w sercu liczę na to, że jednak za niedługo w końcu zobaczymy w akcji next-genowego Witchera. Nie mogę się go już doczekać, ponieważ jestem ciekaw, jak naszym rodakom udało się upiększyć Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Uważacie, że omawiana w newsie produkcja Polaków potrzebuje w ogóle next-genowej wersji? Ta prezentuje się do dziś bardzo dobrze, ale pewnie nikt by nie pogardził wsparciem dla wyższych rozdzielczości na konsolach.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się