powstaje remake Dead Space - Isaac Clarke

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

EA przypomniało sobie o Dead Space. Teorie o powrocie serii nabierają rozpędu

Electronic Arts zaktualizowało kanał społecznościowy serii Dead Space. Fani marki ponownie spekulują na temat oczekiwanego powrotu.

Od jakiegoś czasu w sieci pojawiają się wiarygodne doniesienia na temat powrotu serii kosmicznych horrorów od Electronic Arts. Do tej pory samo EA milczało i nie sugerowało bezpośrednio, że Isaac Clarke może powrócić.

Gracze jednak zaczęli węszyć. Wraz z pojawiającymi się plotkami i potwierdzeniami od redakcji z całego świata, odkryto pewną istotną poszlakę. Jeden z użytkowników forum Reddit użył WebArchive do zbadania kanału YouTube marki. Udało mu się odkryć, że Electronic Arts zmieniło grafikę profilu w okresie od lipca 2020 roku do teraz.

Biorąc pod uwagę, że marka jest nieaktywna od 2013 roku, chyba możemy wykluczyć typowe odświeżanie grafik w mediach społecznościowych. Gdyby Electronic Arts nie miało dalszych planów rozwoju, pewnie nie pokusiłoby się o wprowadzenie takich zmian.

Oczywiście to tylko przypuszczenia. Nie możemy mieć pewności, że Dead Space faktycznie powróci. Mimo to, ostatnie doniesienia i wspomniana poszlaka napawają optymizmem. Jeśli EA faktycznie szykuje powrót swojego survival horroru, może zapowiedzieć go na konferencji EA Play Live, która odbędzie się 22 lipca.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się