Xbox Series X - zblizenie na górną część konsoli

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

1 komentarz

Phil Spencer rozwiewa wątpliwości. Nie wtopicie pieniędzy, kupując teraz Xbox Series

Phil Spencer poinformował, że obecnie jego firma nie przewiduje w najbliższym czasie wydania nowego modelu Xbox Series X|S. W związku z tym gracze z całego świata nie powinni mieć obaw przed zakupem konsoli Microsoftu.

Podczas 500 odcinka Unlocked dyrektor działu Gaming w Microsoft podzielił się wizją firmy dotyczącą dalszej dystrybucji konsol Xbox. Phil Spencer rozwiał wszelkie wątpliwości osób, które rozważają zakup nowej maszyny do grania, a boją się, że zaraz wyjdzie kolejny, ulepszony model.

Nie ma nic, co wyjdzie w przyszłym roku, co sprawi, że poczujesz się jak „och, powinienem był poczekać”. (…) Nie musimy robić sprzętu tylko po to, by go robić. Chcemy robić sprzęt, by faktycznie dawał nowe możliwości.

– poinformował Phil Spencer w 500 odcinku Unlocked

Wypowiedź Phila nie dziwi mnie. Next-genowa konsola zielonych jest obecnie na rynku 7 miesięcy. Tak jak wspominałem przy ostatnim artykule o Switchu Pro, nie widzę większego sensu zapowiadania kolejnej wersji sprzętu, kiedy w ten sposób można ubić teraźniejszą, dobrą sprzedaż.

Zresztą Xbox Series X|S nie dostały na ten moment jeszcze żadnej, dodatkowej wersji kolorystycznej, a zwykle to właśnie takie warianty mają premierę przed ogłoszeniem ulepszonej konsoli. Najwidoczniej nie brakowało głosów ludzi, którzy obawiali się niepotrzebnie wydać pieniądze, skoro Spencer musiał o tym publicznie poinformować.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się