Naugty Dog logo na czerwonym tle

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Naughty Dog szuka pracownika do nowego projektu. Czyżby sequel TLoU2 lub nowe Uncharted?

Niespodziewanie do sieci trafiło ogłoszenie o pracę, z którego dowiadujemy się, że Naughty Dog szuka nowego pracownika. Powodem tego ma być kolejna produkcja, nad którą ma pracować studio.

Niespodziewanie na Twitterze Kurt Margenau, reżyser między innymi The Last of Us Part II, spowodował niemałe zamieszanie. Okazuje się, że Naughty Dog rozgląda się za scenarzystą do następnego projektu. Wstawiony przez niego gif z serialu The Office tylko podkręca sytuację, bo najpewniej mamy tutaj do czynienia z czymś wielkim.

Czytając samo ogłoszenie z ofertą pracy nie natrafiłem na żadne wskazówki, które mogłyby bardziej zasugerować, do jakiej gry studio szuka pracownika. Niemniej spodziewam się, że możemy tutaj śmiało mówić o sequelu jednej z największych marek należących do studia albo o zupełnie nowym IP.

Przypomnijmy, że obecnie deweloperzy z wymienionej firmy pracują nad trybem multiplayer TLoU 2, a także według Jasona Schreiera nad samym remake’iem „jedynki”. Czyżby poziom ukończenia tych projektów pozwalał już na rozpoczęcie kolejnego? Cóż, najwidoczniej w niedalekiej przyszłości dowiemy się o tym więcej. Przynajmniej miejmy taką nadzieję.

Chcielibyście zobaczyć zupełnie nową grę od twórców Uncharted, a może kontynuację którejś z już wydanych gier? Zachęcam do dania znać w komentarzach.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się