DoGRYwka – PS Now na kwiecień oficjalnie, Will Smith daje plaskacze w Elden Ring i koniarski mod do Wiedźmina 3

DoGRYwka - Will Smith daje plaskacza w Elden Ring, logo PS Now kwiecień 2022, Płotka na dachu - meme Wiedźmin 3: Dziki Gon
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Dziś oficjalnie ogłoszono gry, które trafią jutro do oferty PS Now na kwiecień 2022. To 4 produkcje o najróżniejszych gatunkach, dlatego wielu subskrybentów z pewnością się ucieszy chociaż z jednej z nich.

W ostatnim czasie Will Smith jest jednym z popularniejszych tematów w social mediach. Jeden z graczy Elden Ring postanowił wykorzystać swój nick, by móc „jako Will Smith” dawać losowym graczom plaskacze i po chwili znikać.

Społeczność moderska gry Wiedźmin 3: Dziki Gon zaoferowała kolejnego ciekawego moda. Ten znacznie rozbudowuje mechaniki stworzone wokół Płotki. Nic nie stoi na przeszkodzie, by odpicować swojego konia według własnych zachcianek. Te oraz pozostałe newsy znajdziecie w składance poniżej.

Michał Wieczorek
O autorze

Michał Wieczorek

Redaktor
Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie