A to niespodzianka. Jedna gra z PS Plus na kwiecień 2022 do pobrania przed czasem

Logo PS Plus na tle kontrolerów
PS4 PS5

Niedawno oficjalnie ogłoszono pełną ofertę PS Plus na kwiecień 2022. Teoretycznie powinniśmy móc ją odebrać dopiero we wtorek 5 kwietnia, ale PlayStation udostępniło jedną grę przed czasem.

Jeśli macie aktywną subskrypcję PlayStation Plus, możecie już teraz odebrać grę Spongebob Squarepants: Battle for Bikini Bottom Rehydrated. Jeśli nie widzicie opcji odebrania gry w PS Store na konsoli, spróbujcie dodać ją do biblioteki z poziomu przeglądarki na komputerze lub smartfonie.

Nie wiadomo, dlaczego Spongebob Squarepants: Battle for Bikini Bottom Rehydrated zostało udostępnione wcześniej. Niemniej jeśli planowaliście ograć, możecie pobrać ten tytuł z wyprzedzeniem. Na Hood: Outlaws & Legends i Slay the Spire musimy jeszcze poczekać – gry będą dostępne od popołudnia 5 kwietnia.

Niedawno ujrzeliśmy oficjalną zapowiedź nowej wersji PS Plus. Odświeżona propozycja PlayStation złączy w sobie Plusa i PS Now oraz znacznie rozszerzy zawartość, jaką możemy zgarnąć w ramach subskrypcji. Więcej informacji o nowym wcieleniu usługi Sony znajdziecie w tym artykule.

Jeśli szukacie okazji na zakup subskrypcji PlayStation Plus w dobrej cenie, koniecznie śledźcie nasz dział z promocjami. Co jakiś czas pojawiają się oferty z dostępem do usługi Sony w niższej cenie.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie