Czekasz na pokaz PS VR2? Lepiej miej się na baczności

PS VR 2 - gogle - PG
PS5

Niedawno na wydarzeniu Game Developers Conference zaprezentowano kolejne szczegóły PS VR2. Możliwe, że wkrótce PlayStation podzieli się kolejnymi konkretami swojego nowego sprzętu VR.

Informator Tom Henderson donosi, że gracze otrzymują od Sony wiadomości przedstawiające informacje o PlayStation VR 2. Zwrócił też uwagę, że podobne maile trafiały do graczy na krótko przed prezentacją PS5. Na razie żadne wiadomości dotyczące nowego PS VR nie trafiły do osób z Polski.

Firma Sony rozesłała wczoraj nową wiadomość e-mail zatytułowaną „Introducing PlayStation VR2” – podobna wiadomość pojawiła się kilka tygodni przed pokazem PS5.
Może to wskazywać na plany rychłego zaprezentowania PSVR2, o czym słyszeli zarówno Greg Miller, jak i Jeff Grubb (youtuber i dziennikarz growy – red. ).

– napisał Tom Henderson na Twitterze

Oczywiście nic nie jest przesądzone – nie możemy mieć pewności, że wspomniane maile mogą sugerować rychły pokaz PS VR2. Patrząc jednak na dotychczasowe ruchy Sony jest to możliwe.

O nowej generacji wirtualnej rzeczywistości od PlayStation wiemy już dość sporo. Ujawniono specyfikację i pierwszą dużą grę, czyli Horizon Call of the Mountain. Nie znamy za to pełnego startowego katalogu gier, ceny gogli lub nawet daty premiery.

Plotki sugerują, że PS VR2 może nie zadebiutować w tym roku. Sony jednak mówi o sprzęcie dość często i bardzo otwarcie, więc mimo wszystko nie skreślałbym z góry możliwości debiutu w ciągu nadchodzących miesięcy. Na razie warto poczekać na oficjalne ogłoszenia.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie