Dziś ostatni dzień na odebranie gier z PS Plus na marzec 2022

PS Plus marzec 2022 - logo usługi - PG
PS4 PS5

Uwaga! Spieszcie się logować do PS Store, bowiem dziś jest ostatni dzień na odebranie gier przewidzianych do oferty PS Plus na marzec 2022. Szkoda byłoby przegapić produkcje, mając opłaconą subskrypcję, prawda?

Marzec był jednym z tych miesięcy, kiedy to PlayStation zaoferowało nie 3 produkcje, a aż 4! Śmiało można do tego wliczyć jeszcze darmowe GTA Online dla Plusowiczów, więc w zasadzie aż 5 gier zostało oddanych w ich ręce. Zakładam jednak, że skoro czytacie te słowa, to jest spora szansa, że jeszcze nie przypisaliście omawianych tytułów do swoich kont PSN. W takim razie zobaczcie krótkie przedstawienie tychże preznetów.

Oferta PS Plus na marzec 2022 – oto gry z zestawu:

  • Ghostrunner (PS5)
  • Ghost of Tsushima Legends (PS5, PS4)
  • Team Sonic Racing (PS4)
  • Ark: Survival Evolved (PS4)

Przypominam, że od jutra (tj. 5 kwietnia) do odebrania będą kolejne gry w ramach oferty PS Plus już na kwiecień 2022. Co ciekawe, SpongeBoba Kanciastoportego możecie już dziś przypisać do swych kont. Jest to o tyle dziwna sytuacja, ponieważ zwykle nowe pozycje z Plusa zawsze były udostępnianie dopiero w pierwszy wtorek miesiąca. Ogłoszenie kwietniowych gier znajdziecie w tym miejscu.

Większości graczy (a przynajmniej tych, którzy dzielą się swoją opinią w sieci) kwietniowy PS Plus nie przypadł do gustu. Zresztą w naszej redakcji również przeważają raczej negatywne zdania na jego temat. Naszą opinią podzieliliśmy się w kolejnym wydaniu cyklu hot or not?. Jeśli przegapiliście i ten tekst, zachęcam przejść tutaj.

Michał Wieczorek
O autorze

Michał Wieczorek

Redaktor
Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie