Nowe gry na PS4 i PS5. Wśród nich powrót kultowego RPG

PS VR2 - State of Play - Nowe gry na PS4 i PS5 - logo PlayStation na tle niebieskiego wybuchu - PG
PS4 PS5

Posiadacze PS4 i PS5, szykujcie się na nowe gry. W tym tygodniu zadebiutują cztery tytuły, na które zdecydowanie warto rzucić okiem. W nadchodzących dniach będziecie mieli okazję zapoznać się z różnorodnymi produkcjami.

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga (PS5, PS4 – 5 kwietnia) – gry LEGO bawią zarówno starszych, jak i młodszych graczy. Saga Skywalkerów zapowiada się na najbardziej ambitną produkcję z klockami w roli głównej i miejmy nadzieję, że warto było czekać.

MLB The Show 22  (PS5, PS4 – 5 kwietnia) – jeśli czyta to chociaż jeden z sześciu fanów baseballa w Polsce, z pewnością wie, że popularność MLB nie wzięła się z powietrza. Próżno na rynku szukać innej gry, która tak dobrze radziłaby sobie z tym sportem.

Chrono Cross: The Radical Dreamers Edition (PS4 – 7 kwietnia) – Chrono Cross to wielki klasyk jRPG. Niedługo ukaże się remaster, który odświeży tę kultową przygodę. Pozycja obowiązkowa dla fanów gatunku.

Slipstream (PS4 – 7 kwietnia) – lubicie stare gry wyścigowe? Jeśli tak, lepiej zwróćcie uwagę na Slipstream. To produkcja nawiązująca do klasyki gatunku, którą cechuje urokliwa oprawa audiowizualna. Znajdzie się nawet tryb kooperacji na podzielonym ekranie.

Jeśli chcecie sprawdzić podsumowanie premier tego tygodnia na wszystkich platformach, koniecznie przeczytajcie nasze zestawienie.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie