Pimp my Płotka. Z tym modem do Wiedźmina 3 odpicujecie swojego wierzchowca

Wiedźmin 3 - grafika ze zwiastuna
PC

Płotka nie posiada zbyt wiele mechanik w grze Wiedźmin 3: Dziki Gon. Oczywiście można lekko zmienić jej statystyki lub podwiesić na niej trofeum, ale to dalej nie jest to, czego mogliby oczekiwać gracze. Powstał na szczęście mod, który powinien im w końcu dogodzić.

The Stable – Horse Customization Mod, bo właśnie tak nazywa się omawiana modyfikacja, wprowadza masę nowych systemów związanych z wierzchowcami. Autor modyfikacji, X20T3rMiN4t0R, stworzył 240 przedmiotów, które posłużą do spersonalizowania ciała konia. Wraz z nimi grający nareszcie będą mieli wybór tego, jak wygląda m.in końskie ciało, grzywa, ogon i oczy.

Kolejną z nowości są specjalni kupcy oraz stajnie. Te po instalacji moda pojawią się w kluczowych miastach w grze, m.in. w Białym Sadzie, Novigradzie i Toussaint. Tak, fanowski dodatek jest kompatybilny z DLC stworzonymi przez CD Projekt RED, co tylko urozmaici w nich rozgrywkę.

Wiedźmin 3 Dziki Gon - mod - The Stable - Horse Customization Mod
Wiedźmin 3 Dziki Gon - mod - The Stable - Horse Customization Mod
Źródło: NexusMods

Oczywiście zmian jest o wiele więcej, jednakże rekomenduję odkrywać je na własną rękę. Ostrzegam, że jest to jeden z najbardziej zaawansowanych modów do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, więc pewnie masa z Was spędzi przy nim długie godziny.

The Stable – Horse Customization Mod możecie pobrać stąd.

Jeśli lubicie aż tak rozbudowane mody, mogę polecić także ten, który zrobi z Geralta fanatyka wędkarstwa. Niedawno powstała nieco ulepszona wersja, dlatego tym bardziej warto się nią zainteresować. Artykuł, w którym omówiłem wędkarską modyfikację, znajdziecie w tym miejscu.

Michał Wieczorek
O autorze

Michał Wieczorek

Redaktor
Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie