PS Now na kwiecień 2022 oficjalnie. PlayStation, włącz to już do PS Plus, proszę

PS Now 2022 - logo
PC PS4 PS5

PS Plus na kwiecień 2022 ogłoszono w ubiegłym tygodniu, a w tym przyszedł czas na PS Now. Przyjrzyjmy się 4 grom, które trafią w ręce subskrybentów usługi PlayStation opartej o streaming.

Wszystkie gry zostaną udostępnione już jutro – 5 kwietnia 2022 roku. Wśród nich znalazły się produkcje najróżniejszych gatunków, dlatego wielu graczy powinno znaleźć coś w sam raz dla siebie.

Oferta gier PS Now na kwiecień 2022:

  • Outer Wilds
  • WRC 10 FIA World Rally Championship
  • Journey to the Savage Planet
  • Werewolf: The Apocalypse – Earthblood

„Niebiescy” w kwietniu obdarują odbiorców swojej usługi aż 4 ciekawymi tytułami. Jak widać, na powyższej liście znalazła się odpowiednio gra eksploracyjna FPP, ścigałka, akcyjniaczek z miejscem akcji na innej planecie oraz coś w sam raz dla fanów mitów i legend. Ostatnia z pozycji bowiem jest oparta na systemie do sesji RPG o nazwie Wilkołak: Apokalipsa.

Przypominam, że niedawno ogłoszono, iż PS Now oficjalnie wejdzie w zakres usługi PS Plus. Zmiany nadejdą już w czerwcu, także wcale nie pozostało za wiele czasu do ich wprowadzenia. Niestety, graczom przyjdzie zapłacić nieco więcej za dostęp do gier z chmury, ponieważ te odnajdą się w droższym pułapie cenowym nowej odsłony Plusa o nazwie Premium.

Wielu spryciarzy postanowiło przedłużyć sobie PS Now o kolejne miesiące, by w ten sposób taniej uzyskać dostęp do zaktualizowanej wersji subskrypcji PlayStation. Niestety, od niedawna nie jest to już dłużej możliwe, o czym więcej możecie przeczytać w tym miejscu.

Michał Wieczorek
O autorze

Michał Wieczorek

Redaktor
Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie