Will Smith w Elden Ring. Pojawia się, strzela „z liścia” i znika

Elden Ring Will Smith mem
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S

Zmatowieńcy, uważajcie! W Elden Ring grasuje Will Smith, który nie zna litości. Jeden z graczy najeżdża światy innych graczy, strzela ich „z liścia” i znika.

Tak… pomysły graczy nie mają granic.

Will Smith w Elden Ring i to nie w formie mema

Ostatnie Oscarowe wydarzenia nie przeszły bez echa w środowisku nie tylko filmowym, ale również gamingowym. Gracze szybko skojarzyli sytuację z tym, co zazwyczaj dzieje się w trybie multiplayer choćby niedawnego Elden Ring. Znienacka może bowiem zaskoczyć nas „krwawy palec”, czyli wrogi gracz, który chętnie spuści nam łomot.

W pewien sposób Will Smith tak właśnie wyłonił się na oscarowej gali. Popularny aktor podszedł do komika Chrisa Rocka, zdzielił go w twarz i odszedł. Tak, jak gdyby nigdy nic się nie stało. Internet nie zawiódł i oprócz mnóstwo memów, także i gracze postanowili skorzystać z popularności sytuacji.

I nie mówimy tutaj o prośbach o nowe emotki z Willem Smithem w Fortnite. Jeden z graczy na Reddicie podzielił się iście brutalnym spotkaniem z innym graczem. Redditor padł bowiem ofiarą najazdu – na dole jego ekranu pojawiło się ostrzeżenie, iż ten został najechany przez „Krwawy palec WILL SMITH!”. Wkrótce naprzeciw gracza stanął podkreślony czerwonym kolorem wróg.

Choć wielu z nas w tej sytuacji od razu rzuciłoby się do walki, gracz ten postanowił… poczekać. Okazało się, że było warto. Przeciwnik zaledwie podszedł do niego, spokojnie i powoli, aby następnie przyłożyć mu jednym ciosem. Po wszystkim pozostawił skonfundowanego gracza i… odszedł. Tak, to z pewnością był Will Smith – teraz cały świat zna przecież potęgę jego ciosu.

Oczywiście fani najnowszej pozycji From Software popisują się kreatywnością nie tylko w formie najazdów na innych graczy. Pisaliśmy już przecież o abstrakcyjnie zmodowanej grze (koszmar!) czy parowozie Tomku spuszczającym łomot biednemu rycerzowi.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie