PS5 Xbox Series

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Growe podsumowanie dnia – 18 najciekawszych newsów

Kolejny dzień przyniósł masę świetnych wiadomości dla graczy. Dzisiaj obfitowało szczególnie w tematy związane z konsolami. Od ciekawostek, przez premiery, po imponujące statystyki o graczach. Nie przedłużając, oto kolejne growe podsumowanie dnia.

Bez wątpienia posiadacze PS5 dzisiaj mogli usłyszeć wiele pozytywnych wiadomości. Okazuje się, że na ich konsole zmierza obecnie naprawdę spora ilość tytułów. Poza tym już niedługo do sprzedaży trafią nowe warianty kolorystyczne padów DualSense. W związku z popularnością najnowszego sprzętu do grania stworzonego przez Sony nie zdziwi nikogo fakt, jak dużo spędzamy z nim czasu.

Dzisiaj obfitowało również w sporo różności z innych segmentów branży growej. Na pewno warto zainteresować się świetnym projektem fana retro, który stworzył system pozwalający na multiplayer przez internet na Game Boyu. Z innych technologicznych ciekawostek polecamy również nasz artykuł o niezwykle realistycznym nagraniu z GTA V, które zostało stworzone przy pomocy sztucznej inteligencji.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się