Pokaz Battlefield 6 ma zachwycić graczy

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Zapowiedź Battlefield 6. EA podnosi hype, szykuje zaskakujący zwiastun

Electronic Arts podgrzewa atmosferę przed pokazem Battlefield 6. CFO wydawcy twierdzi, że zbliżający się zwiastun ma wprawić graczy w zdumienie.

Najnowszy Battlefield zbliża się wielkimi krokami. EA szykuje graczy na pokaz swojej nadchodzącej produkcji, który ma odbyć się już w czerwcu. Naturalnie tak wielka premiera niesie ze sobą wielkie oczekiwania. Elektronicy, jak to mają w zwyczaju, postanowili je dodatkowo podbić.

CFO EA, Blake Jorgensen, stwierdził na konferencji z inwestorami, że zwiastun BF6 zrobił na nim gigantyczne wrażenie. Jego zdaniem gracze będą zdumieni pokazem. Co więcej, Battlefield 6 ma być wręcz spektakularny na nowej generacji.

Chciałbym wam przytoczyć, co powiedziałem, gdy zobaczyłem zwiastun w zeszłym tygodniu, ale nie mogę, bo zostaniemy ocenzurowani. Ale to jest… (…). Myślę, że ludzie będą naprawdę zdumieni. I powiem wam, że na nowej generacji jest to jeszcze bardziej spektakularne. Ale będzie świetnie na obu konsolach (…).

– powiedział Blake Jorgensen w trakcie spotkania z inwestorami
Transkrypcja dzięki Fool

Słowa Jorgensensa nie są specjalnie zaskakujące. EA podbudowuje i tak spore oczekiwania i wzmaga hype na swoją strzelankę do granic możliwości. Fani marki dobijają się do wydawcy nawet w mediach społecznościowych w poszukiwaniu informacji, ale bez skutku. Na konkrety i tak musimy zaczekać.

W czerwcu zobaczymy zwiastun, a bardziej obszernej prezentacji z materiałami z rozgrywki należy spodziewać się miesiąc później. W lipcu odbędzie się konferencja EA Play Live, na której Elektronicy pokażą swoje nadchodzące hity. Najpewniej będzie wśród nich też Battlefield 6.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się