Total War Warhammer III - czarodziejka

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Bitwa jak z Władcy Pierścieni. Nowy zwiastun Total War Warhammer III

W sieci pojawił się nowy zwiastun Total War Warhammer III. Filmowy trailer prezentuje starcie dwóch lubianych przez fanów frakcji.

Niedawna zapowiedź nowego Total War Warhammer słusznie wzbudziła ekscytację fanów marki. Wyczekiwany sequel zapowiada się na bardzo przyzwoite zwieńczenie trylogii i Creative Assembly powoli szykuje graczy na premierę.

Produkcja ma trafić w ręce graczy jeszcze w tym roku i nadal czekamy na pokaz rozgrywki. Takowy zapewne jest już blisko, ale do tego czasu muszną nam wystarczyć inne, ale nie mniej efektowne materiały.

W sieci pojawił się świetny, filmowy zwiastun Total War Warhammer III. Widzimy na nim starcie frakcji Kislev i demonów Khorne, które z pewnością są znane fanom tego świata fantasy. Trzeba przyznać, że pojedynek sił lodu i ognia wygląda zjawiskowo. Zdecydowanie czuć tutaj atmosferę Warhammera i klimat wręcz wylewa się z ekranu.

Niestety, powyższy trailer nie zawiera fragmentów gameplay’u, ale za to stworzono go na silniku gry. Dodatkowo twórcy zaznaczają, że wszystkie zasoby wykorzystane w materiale są jeszcze dopracowywane. Wyglądy niektórych jednostek i bohaterów mogą ulec zmianie.

Niemniej jeśli nie możecie się doczekać kolejnych informacji o grze, możecie być spokojni. Już niedługo powinniśmy otrzymać prezentacje rozgrywki i kto wie, może nawet wreszcie poznamy przybliżony termin debiutu. Miejmy nadzieję, że przyszłe miesiące przyniosą więcej szczegółowych wieści.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się