Prison Simulator - zrzut ekranu

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Zakład karny w USA, Ty jako strażnik więzienny. Zagramy 20 maja

Wiemy, kiedy ukaże się Prison Simulator Prologue. Twórcy zapowiadają nietypowy symulator strażnika więziennego w zakładzie karnym w USA.

Rynek „symulatorów” stale się rozwija i ostatnio przeżywa mini-renesans. Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że powstaje sequel Thief Simulator, a teraz potwierdzono datę premiery podobnego tworu od Polaków.

Jeśli nie interesuje Was żywot złodziejaszka, możecie sprawdzić się w fachu strażnika więziennego. Prison Simulator: Prologue od Baked Games pozwoli Wam wcielić się w strażnika pracującego w fikcyjnym zakładzie karnym w Nebrasce.

Rozgrywka oferuje bardzo ciekawe doświadczenia oraz wiele emocji, których źródłem są zastosowane motywy psychologiczne. Gracz stanie przed wieloma moralnymi wyborami, poprzez które będzie mógł poznać swoją reakcje na określone bodźce wypływające m.in. z pełnionej funkcji.

– komentuje prezes zarządu Baked Games, Przemysław Bieniek

Prolog gry ukaże się 20 maja na platformie Steam. Premierę pełnej wersji zaplanowano na trzeci kwartał bieżącego roku. Póki co produkcja trafi na PC, ale twórcy zamierzają wydać ją też na konsolach Sony i Microsoftu, a także platformach VR-owych. Na konkrety musimy poczekać.

Będzie to też debiut Baked Games, a za wydanie Prison Simulator odpowiada PlayWay. Jeśli śledzicie rynek polskich gier wideo, wiecie mniej więcej czego należy się spodziewać.

Przy okazji możecie sprawdzić ten tytuł na własnej skórze. Twórcy udostępnili wersję demonstracyjną, którą pobierzecie w tym miejscu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się