Nowa grafika z Days Gone na PC

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Days Gone na PC wygląda super. Zobaczcie nowy, długi gameplay w 4K i 60 FPS

Na nowe materiały z Days Gone na PC nie musieliśmy długo czekać. Gra debiutuje już wkrótce i udostępniono świeży materiał z rozgrywki.

Otwarta produkcja od Bend już niedługo ukaże się na komputerach osobistych. Twórcy niedawno potwierdzili datę premiery i PeCetowcy mogą szykować się na rozgrywkę bez konsolowych kompromisów.

Days Gone zadziała nawet w 4K i więcej niż 60 klatkach na sekundę. Dodatkowo twórcy przygotowali sporo usprawnień i warto tu wymienić chociażby wsparcie dla ultrapanoramicznych ekranów, rozbudowane ustawienia graficzne i – co dość oczywiste – obsługę klawiatury i myszy.

Premiera niedługo, więc twórcy postanowili dać niektórym wcześniejszy dostęp do wersji PeCetowej. Na kanale YouTube GameSpot pojawił się prawie półgodzinny gameplay z gry. Widzimy na nim prolog, w którym protagonista wraz ze swoim dobrym znajomym przedziera się przez postakopaliptyczny świat. Wszystko to oczywiście w 4K i 60 FPS.

Powyższy gameplay nagrano w 4K na komputerze z następującą specyfikacją:

  • Karta graficzna RTX 2080 Ti
  • Procesor Intel Core i9-9900K
  • 32 GB pamięci RAM

Autorzy nagrania nie wyjawili na jakich ustawieniach grali. Niemniej zapewne są to ustawienia wysokie lub nawet ultra. Gra wygląda bardzo dobrze i widać, że Bend Studio nieźle sobie poradziło. Oby tylko optymalizacja nie pozostawiała wiele do życzenia.

Premierę Days Gone w wersji na PC ustalono na 18 maja.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się