DoGRYwka – najgorsze DLC, nowe wieści o Marvel’s Wolverine oraz prolog STALKER 2

DoGRYwka - 22 kwietnia
Newsy PC PS4 PS5 Switch Technologie Xbox Series XOne

Sonic Origins dostanie najgorsze wydanie gry od dawna. DLC zaprezentowane przez twórców woła o pomstę do nieba. No bo jak można dodatkowo płacić za animacje w menu głównym czy tym podobne „przyjemności”? Twórcy jeszcze nie odnieśli się do zarzutów społeczności.

Marvel’s Wolverine od Insomniac Games zapowiada się wyjątkowo. W studiu praca wre, a najnowsze doniesienia wskazują na to, że niebawem ruszą sesje motion capture. Oznaczałoby to wejście produkcji na kolejny etap produkcyjny. Nie może doczekać się premiery!

W sieci pojawiło się sporo nowych przecieków o fabule STALKERA 2. Okazuje się, że twórcy z GSC Game World zaplanowali dla nas wyjątkowo długą fabułę, rozpisaną na wiele godzin. Sam prolog ma rzekomo zagwarantować około 5 godzin! To długość przeciętnej kampanii w Call of Duty…

Poniżej znajdziecie resztę dzisiejszych informacji!

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie