Godzilla i Kong oficjalnie w Call of Duty: Warzone. Świetny zwiastun!

Godzilla i Kong w Call of Duty: Warzone
PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Wczoraj Activision zasugerowało, że do Call of Duty: Warzone trafi nowe wydarzenie, w którym ujrzymy Godzillę oraz Konga. Teraz doczekaliśmy się oficjalnej zapowiedzi nowego eventu – Operation Monarch.

W sieci udostępniono klimatyczny oraz prześliczny zwiastun prezentujący Godzillę i Konga na mapie Warzone. Przedstawiciele MonsterVerse robią dokładnie to, czego można się po nich spodziewać: Kong rozwala samolot, Godzilla bawi się w nurka i głośno ryczy, a na koniec dwa potwory zaczynają ze sobą walczyć. Nic nowego, ale czy nie właśnie tego oczekują fani dwóch najsłynniejszych monstrów w historii kina? Zobaczcie sami.

Operation Monarch wystartuje już 11 maja i wprowadzi nowy tryb rozgrywki z „tytanicznym twistem”. Niedługo na mapie Warzone zaczną pojawiać się również starożytne artefakty, namioty nawiązujące do Monarch i pewien świecący topór. Bądźcie czujni.

Niestety na razie nie potwierdzono żadnych dodatkowych szczegółów obecnoćci potworów w grze. Wciąż nie ma pewności co do tego, jaką rolę odegrają Godzilla i Kong w rozgrywkach battle royale. Podtrzymuję swoją teorię o tym, że będą tłem dla zmagań graczy, a czasem starcie dwóch potworów wymusi szybką ucieczkę z miejsca akcji. To jednak nadal nic pewnego i Activision mogło pokusić się o bardziej kreatywne rozwiązanie.

Rozumiem sceptyczne podejście niektórych graczy do nowego wydarzenia. Z jednej strony Godzilla i Kong kompletnie nie pasują do realiów II wojny światowej, a z drugiej fani Call of Duty: Warzone już dawno powinni przyzwyczaić się do dziwacznych pomysłów na eventy. Battle royale od Activision nie jest i nigdy nie miało być realistyczne. Godzilla i Kong mogą być bardzo intrygującym urozmaiceniem standardowych starć na wielkiej mapie.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie