Twórcy Marvel’s Wolverine ujawnili pozytywne wieści o produkcji

Marvel's Wolverine tylko dla dorosłych. Poleje się krew
Newsy PS5

W zeszłym roku zostaliśmy zaskoczeni zapowiedzią gry Marvel’s Wolverine od Insomniac Games. Wygląda na to, że praca nad grą trwa w najlepsze i weszła na nowy etap.

Pracujący nad grą Lead Animator zaprezentował światu zdjęcie ze studia motion capture. Mike Yosh sugeruje, że wkrótce ruszą (lub już ruszyły) sesje nagrań do animacji do gry.

W zeszłym roku Insomniac Games wspomniało, że będzie zajmować się motion capture do swoich kolejnych projektów dopiero w chwili, kiedy zakończą się prace nad scenariuszem. Możemy więc wysnuć bardzo prawdopodobną teorię, że fabuła gry z Rosomakiem w roli głównej została już ukończona i Insomniac pracuje nad resztą produkcji.

Nie znamy zbyt wielu szczegółów Marvel’s Wolverine. Potwierdzono, że produkcja nie jest mniejszym projektem pokroju Marvel’s Spider-Man Miles Morales i powstaje z myślą o starszych odbiorcach.

Nie ujawniono konkretnej daty czy nawet roku premiery. Gra ma ukazać się po Marvel’s Spider-Man 2, a więc najpewniej w 2024 lub 2025 roku. Na ujawnienie terminu debiutu musimy jednak jeszcze poczekać.

Wolverine jest obecnie rozwijany przez zespół, który pracował nad Marvel’s Spider-Man Miles Morales. Większa część deweloperów najpewniej zajmie się przygodami Rosomaka po ukończeniu kontynuacji przygód Człowieka-Pająka.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie