Nowy Kangurek Kao na urodziwym zwiastunie z datą premiery. Szykujcie rękawice

Kangurek Kao cover art
Newsy PS2 PS4 PS5 Switch Xbox Series XOne

W sieci pojawił się nowy zwiastun z datą premiery gry Kangurek Kao. Polska platformówka od Tate Multimedia zadebiutuje już za nieco ponad miesiąc.

Kao powróci już za kilka tygodni. Świeżutki (i bardzo ładny) trailer zdradza, że gra ukaże się już 27 maja. Pierwotnie wspominano o debiucie latem, a więc można było się spodziewać, że zagramy raczej w czerwcu, lipcu lub sierpniu – miło, że poczekamy nieco krócej.

Niedawno potwierdzono też, że nowy Kangurek Kao dostanie wydanie pudełkowe na PC, Nintendo Switch, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X oraz S. Co więcej, tytuł otrzyma specjalną „Superskoczną Edycję”, w której znajdziemy kilka klimatycznych gadżetów, w tym magnes, naklejki i plecakoworek. Niby małe rzeczy, a ucieszą największych fanów bohatera kultowych platformówek.

Nie uważam się za wielkiego miłośnika gier z Kao. Ograłem jedną czy dwie i dobrze wspominam, ale daleko mi do określania się mianem fana. Niemniej jestem bardzo ciekawy tego, jak Tate Multimedia podeszło do ewolucji formuły swojej flagowej serii. Z jednej strony mamy inspirację najnowszymi hitami gatunku, a z drugiej elementy nawiązujące do klasycznych przygód Kao. Może wyjść z tego bardzo przyjemna mieszanka, która umieści historię wojowniczego kangurka na podium najlepszych platformówek. Trzymam kciuki za sukces.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie