żołnierz z Call of Duty: Warzone, logo PS Plus, prototypowy headset VR od Sony

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

DoGRYwka – koniec pewnej ery w Warzone, PS Plus na grudzień już jest, a Sony prezentuje prototyp gogli VR

Od dziś subskrybenci PS Plus mogą przypisać do swoich kont kolejne gry. Oferta prezentów na grudzień może budzić u graczy sporo wątpliwości. Wszystko ze względu na 2 z 3 tytułów, które nie do końca są tym, czego oczekiwano.

Jutro o 6:00 rano Werdańsk na zawsze opuści Call of Duty: Warzone. Mapa zostanie zastąpiona inną, która klimatem nawiązuje do niedawno wydanego Vanguarda. Obecnie trwa w grze specjalny event, który pozwoli Wam pożegnać się ze starymi lokacjami i zdobyć tym samym pamiątkowe przedmioty.

Sony zaprezentowało dziś nowy prorotyp headsetu VR, który wyświetla obraz w 8K. Urządzenie charakteryzuje się także ulepszoną płynnością obrazu. Nie zapowiada się jednak, by użyte tam technologie znalazły swoje miejsce w PS VR 2. Te i pozostałe newsy znajdziecie na liście poniżej.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%