Call of Duty Vanguard z pierwszym sezonem. Fani serii będą zachwyceni

Call of Duty Vanguard z pierwszym sezonem. Fani serii będą zachwyceni
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

W Call of Duty Vanguard już za chwilę startuje pierwszy sezon. Aby lepiej przygotować się na tę okoliczność, twórcy opublikowali nową aktualizację.

Po dość długim oczekiwaniu, gracze Call of Duty mogą już zaraz zająć się nowościami związanymi z pierwszym sezonem.

Call of Duty Vanguard dostało aktualizację 1.08

Nowa część cyklu Call of Duty może nie wprowadziła oczekiwanej rewolucji, ale wciąż daje sporo radochy. No, przynajmniej graczom, którzy zdecydowali się zakupić grę, co nie jest tak oczywiste.

Vanguard wystartował z dość sporą zawartością, a już na pewno większą niż ubiegłoroczny Black Ops Cold War. Mimo wszystko fani nie mogli doczekać się pełnej integracji z Warzone i startu sezonu pierwszego. Twórcy oficjalnie poinformowali, że już 8 grudnia wystartuje wspomniany, pierwszy sezon wraz z całą, nową zawartością.

Jaka to zawartość? Przede wszystkim multum przedmiotów kosmetycznych, nowe bronie, tryby i inne tego typu atrakcje. Przez całe wydarzenie każdy będzie mógł liczyć na nagrody związane z awansowaniem swojej przepustki sezonowej.

Teraz jednak do gry trafiła aktualizacja 1.08, mająca przygotować nas na specjalne wydarzenie. Chyba najważniejszymi nowościami jest dodanie dwóch map – Paradise i Radar (to nowa wersja kopuły z MW2). Do tego pojawił się nieobecny do tej pory tryb Control.

Twórcy dodali również pięć nowych narzędzi zniszczenia, trzech nowych operatorów i sporo nowości do trybu zombie. Szerzej o całych patch notes przeczytacie tutaj. My tylko zaznaczymy, że deweloperzy zajęli się, oprócz dodawania nowych rzeczy, również naprawą istniejących już problemów. Poprawiono osiągi niektórych broni i ulepszono spawny na klaustrofobicznej mapie Shipment.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie