Gry z PS Plus na grudzień 2021 dostępne od dziś. Trzy dodatkowe tytuły dla spóźnialskich

PS Plus grudzień 2021
PS4 PS5

Ujawniona niedawno oferta PS Plus grudzień 2021 będzie dostępna już od dziś. Sprawdźcie ofertę i odbierzcie gry, które będzie można dzięki niej zgarnąć.

Najnowszy zestaw produkcji jest naszym zdaniem całkiem udany, choć do ideału nadal sporo brakuje. Niemniej oferowane w pakiecie PlayStation Plus na grudzień tytuły to raczej udane produkcje. No, może poza Godfall, które na domiar złego jest rozdawane w niepełnej wersji.

Wszystkie grudniowe tytuły odbierzecie już od dziś po aktualizacji PS Store. Najpewniej będą one dostępne po południu, choć mogą pojawić się wcześniej.

Oferta PS Plus na grudzień 2021:

  • Godfall: Challenger Edition (PS4 i PS5)
  • Mortal Shell (PS4)
  • LEGO DC Super-Villains (PS4)

To jednak nie koniec oferty na grudzień. Sony ma też coś dla spóźnialskich graczy. Na obecny miesiąc przeszły też produkcje przeznaczone na VR:

Ujawnienie oferty PS Plus na styczeń 2022 powinno mieć miejsce 29 grudnia bieżącego roku. Wtedy to poznamy tytuły, którymi Sony otworzy przyszły rok Plusa dla swoich graczy.

Możliwe też, że usługa PlayStation wkrótce doczeka się zmian. W tym artykule pisaliśmy o przecieku, z którym powinien zapoznać się każdy subskrybent Plusa, aby wiedzieć, co może czekać go za kilka miesięcy.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie