Star Wars: Hunters wygląda zaskakująco dobrze. Obejrzyjcie nowy gameplay

Star Wars Hunters - Stormtrooper
Mobile Switch

W sieci pojawił się nowy fragment rozgrywki ze Star Wars: Hunters, które zadebiutuje w zbliżającym się roku na Nintendo Switchu oraz urządzeniach mobilnych.

Gra, którą pierwotnie ogłoszono podczas lutowego Nintendo Direct, zapowiada się na na potyczki multiplayer, w których gracze wcielą się w bohaterów świata Gwiezdnych Wojen. Na ten moment ciężko stwierdzić, czy pojawią się też przeciwnicy sterowani przez AI, jednakże gra jest reklamowana walkami 4vs4, więc niekoniecznie musi tak być. Rzućcie okiem na to, jak wyglądają mecze w akcji:

Dokładna data premiery Star Wars: Hunters nie jest jeszcze na ten moment znana. Wiadomym jest, że produkcja pojawi się na rynku w 2022 roku, jednakże twórcy nie przekazali bardziej szczegółowych informacji. Nie wiem jak Was, ale mnie nowy trailer zachęcił do śledzenia dalszych losów produkcji, ponieważ zaprezentowany materiał wygląda naprawdę dobrze.

Warto zwrócić uwagę, że pokazane urywki pochodzą z wydania mobilnego, a nie z wersji przygotowanej z myślą o Nintendo Switch. Można założyć, że na Pstryczku gra będzie minimalnie lepiej wyglądać, co tylko dobrze świadczy o postępie prac deweloperów z Zynga.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie