Call of Duty: Warzone otrzymało specjalne wydarzenie na pożegnanie Werdańska

Call of Duty Warzone nie umrze po premierze Warzone 2. Gra zmieni tytuł
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Po niecałych dwóch latach od premiery Call of Duty: Warzone pierwsza mapa gry bezpowrotnie zniknie z produkcji. Werdańsk był w niej od samego początku, a teraz zostanie zastąpiony przez Calderę, która jest ściśle powiązana z CoD: Vanguard.

Coś się zaczyna, coś się kończy. Werdańsk oficjalnie uda się na wieczny spoczynek o godzinie 6:00 rano 8 grudnia. Tego samego dnia nabywcy Vanguarda przylecą na zupełnie nową wyspę, którą jest Caldera. Polecam jednak uruchomić jeszcze dziś Call of Duty: Warzone, aby wziąć udział w specjalnym wydarzeniu zatytułowanym Ostatnie Godziny Werdańska.

Nad jeszcze obecną mapą przelatują bombowce, które co chwilę zrzucają nalot precyzyjny we wszystkie teamy. Niektóre z samolotów mogą się rozbić, a ich wraki pozostawią cenny loot. Uzbieranie czterech takich zdobyczy odblokuje Wam specjalną skórkę na samolot, który przyda się już na Calderze.

Koniec gry wygląda nieco inaczej, niż w przypadku poprzednich meczy. Tym razem gracze zmuszeni są do przejęcia lub odbicia bunkru. Wszystkie pozostałe drużyny udają się tam i walczą o kontrolę nad terenem. Ci, którzy naładuję pasek do końca oraz przeżyją, zwyciężą cały mecz, a także zostaną nagrodzeni specjalną wizytówką.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie