Czekasz na Elden Ring? Lepiej oglądaj The Game Awards 2021

Elden Ring - zrzut ekranu
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Niedawno ujrzeliśmy pierwszą dłuższą rozgrywkę z Elden Ring. Był to ostatni oficjalny pokaz tytułu, ale niewykluczone, że kolejny zobaczymy już niedługo.

Prowadzący The Game Awards i Summer Game Fest, Geoff Keighley, udzielił wywiadu w którym podzielił się swoimi odczuciami po współpracy z From Software. Keighley zajawił również, że słynne studio może pojawić się na The Game Awards 2021.

Fakt, że From Software postawiło na mnie i Summer Game Fest, podczas gdy mogli zrobić bardziej tradycyjne E3, wiele dla mnie znaczył. To był ogromny zaszczyt pracować z ludźmi z From, więc bądźcie czujni, może będzie tego więcej.

– powiedział Geoff Keighley w rozmowie z USA Today

Czy chodzi o kolejną prezentację Elden Ring? Bardzo możliwe, choć nie jest to nic pewnego. Równie dobrze możemy zobaczyć zapowiedź kolejnej gry From Software. Jakby nie patrzeć, najnowsza gra tego zespołu debiutuje już w lutym więc chociażby krótki filmik pokroju pierwszego teasera Sekiro jest możliwy.

Konkrety poznamy w nocy z 9 na 10 grudnia. Wtedy to odbędzie się The Game Awards 2021 i przekonamy się wówczas, co takiego ma do pokazania słynne From Software. Nawet nowy, krótki zwiastun Elden Ring ucieszyłby wielu fanów studia.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie