Na The Game Awards zobaczymy nową grę od jednego z twórców serii Battlefield. Jest teaser

Na The Game Awards zobaczymy nową grę od jednego z twórców serii Battlefield. Jest teaser
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

W sieci pojawił się teaser nowej gry od jednego z twórców serii Battlefield. ARC Raiders zostanie pokazane w trakcie The Game Awards 2021.

TGA wygląda coraz okazalej! Najpierw potwierdzenie o co najmniej pięciu „dużych” grach, a po chwili ARC Raiders!

ARC Raiders na The Game Awards 2021

Czwartkowa gala zapowiada się na naprawdę wyjątkowe wydarzenie. Geoff Keighley, prezenter i organizator imprezy, co chwilę zdradza nam urywki tego, czego możemy się spodziewać. Sam deweloperzy również nie milczą.

Tym razem odezwało się Embark Studios, czyli stosunkowo nowe studio deweloperskie. Za jego powstanie odpowiada Patrick Soderlund. Wcześniej piastował on stanowisko CEO DICE, aby później zasilać inne pozycje w szeregach EA. W 2018 postanowił odejść i utworzył własny zespół.

Embar Studios jeszcze w 2020 roku przedstawiło szkic koncepcyjny z nadchodzącej strzelanki PvP ARC Raiders. Niestety, wiele on nie zdradza. Wiemy natomiast, że nad produkcją pracuje około 200 osób, co jest dość imponującą liczbą i wskazuje na to, że gra raczej będzie należeć do segmentu AAA.

Na oficjalnym profilu na Twitterze gry pojawiła się krótka zapowiedź z datą 9 grudnia – wtedy, kiedy odbędzie się The Game Awards 2021. Ponadto profil twitterowy wydarzenia również udostępnił teaser gry. Mamy więc potwierdzenie, że tytuł zostanie wtedy pokazany.

Na razie na jego temat nie wiemy nic oprócz tego, że ma reprezentować gatunek strzelanek PvP. Na filmiku możemy zauważyć krótkie urywki z gameplayu, w tym żołnierza strzelającego do toczącej się… piłki?

Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie