Nowe gry na PS4 i PS5 tego tygodnia. Co tym razem zachwala PlayStation?

nowe gry na PS4 i PS5 - logo PlayStation - After the Fall
PS4 PS5

Jak co tydzień, PlayStation wybrało nowe gry, które poleca w tym tygodniu. Gigant branży growej przygotował aż 4 propozycje. Zobaczcie krótkie wideo z pełnym omówieniem listy:

Twelve Minutes (PS4, PS5 – 7 grudnia) zabierze Was w otchłań pętli czasowej, w której utknął gracz i jego żona. Co 12 minut odbywa się restart wydarzeń. Spróbujcie nie doprowadzić do tragicznego morderstwa, które może się zdawać być czymś nieuniknionym.

Final Fantasy XIV: Endwalker (PS4, PS5 – 7 grudnia) to specjalny rozdział MMO stworzonego w jednym z najważniejszych uniwersum Square Enix. Graczy nareszcie czeka koniec historii Hydaelyn i Zodiarka. Co ciekawe, pakiet pozwoli Wam zwiedzić nawet księżyc, a w jego składzie znajdziecie również znacznie więcej zawartości.

After the Fall (PS4|PS VR – 7 grudnia) można śmiało porównać do gier podobnych do serii Left 4 Dead z tą różnicą, że jest to tytuł stworzony z myślą o technologii VR. Wraz z trzema kompanami zmierzcie się ze zmutowanymi zombie, wystrzeliwując w nich setki sztuk amunicji.

Heavenly Bodies (PS4, PS5 – 7 grudnia) pokaże Wam podróż w kosmos, która świetnie oddaje to, jak trudnymi mogą być pewne zadania w stanie nieważkości. Pokierujcie kończynami astronauty lub astronautów, którzy muszą wykonać szereg misji poza Ziemią. Wartym uwagi jest specyficzny system sterowania, który może wielu kojarzyć się z tym z Surgeon Simulator.

Jak Wam podobają się nowe gry rekomendowane przez PlayStation? Jeśli interesują Was także premiery obecnego tygodnia na pozostałe platformy, zachęcam zajrzeć do naszego omówienia. Znajdziecie je w tym miejscu.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie