Chcesz ograć Halo Infinite, ale nie orientujesz się w fabule? Xbox Polska ma na to sposób

halo infinite
PC Xbox Series Xbox Series S XOne

Już jutro premiera kampanii Halo Infinite, pierwsze recenzje pojawiły się w sieci, a Wy zastanawiacie się, czy dać nowej produkcji 343 Industries szansę? Jeśli planujecie ograć kampanię i martwicie się, że nie dacie rady ogarnąć fabuły, polski oddział Xbox ma dla Was miły prezent.

Udostępniono prawie piętnastominutowy filmik, który przybliża fabułę całej serii. Jeśli nie graliście w żadne Halo i chcecie wskoczyć od razu do Infinite, pozwoli Wam on na zapoznanie się ze światem tej marki i poznanie dotychczasowej historii Master Chiefa i spółki.

Jest to też niezła opcja dla graczy, którzy mają całą serię za sobą, ale ukończyli ją stosunkowo dawno. Jakby nie patrzeć, wiedza jest ulotna i warto przypomnieć sobie niektóre wątki z Halo.

Mimo wszystko do nadrobienia jest aż pięć gier plus poboczne tytuły pokroju Reach i Halo Wars. Jeśli nie macie czasu lub chęci na zapoznanie się ze starszymi produkcjami, warto rzucić okiem na materiał Xbox Polska. Oczywiście nie opowiada on wszystkich fabuł w szczegółach, ale pozwoli Wam przypomnieć sobie to, co najważniejsze i wskoczyć do świata Halo Infinite bez większego problemu ze zrozumieniem historii.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie